Najczęściej zadawane pytania

1. Czy można przetestować Stację Rodzic za darmo?

Tak, można. Na start każdy użytkownik, który wypełni kwestionariusz mocnych stron dla jednego lub więcej dzieci (jeśli ma więcej niż jedno dziecko w wieku 2-6 lat) i zarejestruje się, otrzymuje dostęp do konta premium na okres jednego miesiąca. Przez ten okres może bezpłatnie testować wszystkie możliwości, jakie daje Stacja Rodzic dla każdego z wprowadzonych dzieci. Po tym okresie konto premium wygasa i zamienia się w konto bezpłatne. 

2. Czym się różni konto premium od konta bezpłatnego?

Konto premium daje dostęp do kompletnego programu zabaw dopasowanych do wieku i indywidualnego profilu mocnych stron dziecka. Jeśli użytkownik wprowadził do systemu więcej niż jedno dziecko, to dla każdego dziecka dostaje kompletny program indywidualnie dopasowanych zabaw. Pełen pogram dla jednego dziecka, to 21 unikalnych zabaw na jeden miesiąc. Miesięczna opłata za konto premium wynosi 19,90 zł brutto. 

Konto bezpłatne daje dostęp do trzech przykładowych zabaw dopasowanych do indywidualnego profilu mocnych stron dziecka. Jeśli użytkownik wprowadził do systemu więcej niż jedno dziecko, to dla każdego dziecka otrzymuje po 3 przykładowe zabawy. Posiadacze konta bezpłatnego nie ponoszą żadnych opłat.

Skorzystanie z kompletnego programu zabaw (konto premium) daje największą szansę na uzyskanie optymalnych efektów działania metody rozwijania osobistej doskonałości dziecka.

3. Dlaczego Stacja Rodzic jest serwisem rodzinnym?

Ponieważ opłata za korzystanie z serwisu jest taka sama, niezależnie od liczby korzystających z niego dzieci. Rodzic, który ma więcej niż jedno dziecko w wieku 2-6 lat (taki przedział wiekowy obejmuje oferta Stacji) może w ramach tej samej opłaty - 19,90 zł brutto za miesiąc konta premium - korzystać z pełnego programu zabaw indywidualnie dopasowanego do każdego z dzieci. Obowiązuje taka sama opłata bez względu na liczbę dzieci wprowadzonych do serwisu.  

4. Czy kolejność zabaw w ramach osobistego planu rozwoju dziecka ma znaczenie?

Tak, ma. Zabawy są ułożone w takiej kolejności, by najskuteczniej realizowały metodę rozwijania osobistej doskonałości dziecka. Jeśli z różnych przyczyn zostaje zmieniona kolejność zabaw, to zalecamy zamianę w ramach jednego zestawu: rozwijasz mocną stronę, przezwyciężasz trudności, rozwijasz i pokonujesz, korzystasz z mocnej strony.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Czytaj więcej